HSBC

Parola Hatırlatma

Talep Alındı, Adım {0} / {1}{2}

Teşekkür ederiz, gönderiniz alındı.

Teşekkürler

Görevler sayfasına geri dön
Takip Numaranız: . Başvurunuzu inceleyeceğiz ve Bankamız Yetkilileri kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçerek tüm bilgi ve belgeleri aldığımızı teyit edecek veya ek bilgi ve belgeler sunmanızı isteyecek. Bu süre içinde sorularınız olursa Bankamız Yetkililerine danışabilirsiniz. HSBC’yi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.
Talebinizi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. Takip numaranız e-posta adresinize gönderilecektir. Parolanızı sıfırlamak için lütfen bu kodu kullanın.
Başvurunun İlerleme Durumu: %
Görevler sayfasına geri dön

Formu gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu Form başarıyla gönderildi

Referans Numaranız: .

Bir sonraki adımda ne olacak?

Başvurunuzu inceleyeceğiz ve kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçerek tüm bilgi ve belgeleri aldığımızı teyit edecek veya ek bilgi ve belgeler sunmanızı isteyeceğiz. Bu süre içinde sorularınız olursa Müşteri İlişkileri Yöneticinize danışabilirsiniz. HSBC’yi seçtiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.
Başka bir e-posta gönder
Takip Numaranızı kullanarak bize başka bir e-posta göndermek isterseniz lütfen aşağıdaki adresi girin.
E-postanızı kontrol edin
Verdiğiniz adrese, referans kodunuzu da içeren bir e-posta gönderdik: ().E-postayı almadıysanız veya e-postanın başka bir adrese gönderilmesini istiyorsanız lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
VEYA
E-posta Adresi:
Lütfen e-posta adresinizi girin; “Kullanıcı Kaydı” bağlantısını kullanarak SMS Tek Kullanımlık Doğrulama Koduyla oturum açmak için kullanabileceğiniz kodu içeren e-postayı size göndereceğiz.